Categories Do pobrania

Bezpieczne wakacje z Myszką Ogonisią

Posted on
Bezpieczne wakacje z Myszką Ogonisią

Wakacje tuż tuż… Jeszcze tylko kilka dobrych rad na temat bezpieczeństwa podczas wakacyjnego odpoczynku i cudowna beztrosko trwaj!

Pomóc nam w tym może sympatyczna Myszka Ogonisia, która radzi i przypomina.

Ja wydrukowałam zasady w formacie A4 dla grup kilkuosobowych i poprosiłam o wybranie kilku zasad. Zadanie polegało na uzasadnieniu dlaczego, to jest ważne, czym grozi ich nieprzestrzeganie.

Wersja dla młodszych dzieci: co grozi Mysi Ogonisi jak nie będzie przestrzegała tych rad. Potem dzieliliśmy się spostrzeżeniami na forum klasy. Następnie dzieci dostały w mniejszym formacie te zasady do wklejenia do zeszytu.

Można też wyciąć kółka z obrazkami i osobno podpisy. Dobrać w pary i wklejać do zeszytu lub na kartkę.  Inna opcja to wycięcie obrazków i podpisanie ich własnoręczne, zerkając tylko do gotowych rad. .

 

8 zasad bezpiecznych wakacji Myszki Ogonisi i ………. tutaj dziecko wpisuje swoje imię:)

Wszystkie rysunki są autorstwa młodej i jak widać zdolnej Natalii. Korzystajcie śmiało, no i cudownych, BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!

Pliki do pobrania

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/gieldonik/ftp/html/blog4you_pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:29 Stack trace: #0 /home/gieldonik/ftp/html/blog4you_pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/gieldonik...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/gieldonik/ftp/html/blog4you_pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 29